ختم حدیث کسا

دلم کـــــــــــمی خدا میخواد…
کمی سکـــــــــــوت…
کمی دل بریدن میخواد…
کمی اشک…
کمی بهت…
کمی آغوش آسمانی
کمی دور شدن از این آدمها…!
کمی رسیدن به خدا…

 

سلام دوستان

ختم حدیث کسا امشب به نیت زیارت رفتن همه کسایی که دل شون پر میزنه واسه زیارت 

فرق نمیکنه کجا

آخه ادم یه وقتایی دلش میخواد که بره زیارت تا سبک بشه

مثه من و زنم که دل مون پر میزنه واس حرم امام رضا (ع)

التماس دعا

/ 8 نظر / 10 بازدید
200بازدید رایگان هدیه بگیرید!!!!!!

با سلام.... 200بازدید رایگان هدیه بگیرید!!! و آمار سایت و رتبه الکسای سایتتون را بهبود ببخشید بازدیدساز توادز با نسبت بازدید 1 به 1. یعنی به ازای هر بازدیدی از سایت دیگران یک بازدید از سایت شما خواهدشد. کاملا رایگان!!! امکان خرید 5000بازدید فقط 1000تومان امیدوارم موفق باشین.

خريد شارژ

پايدار باشيد. کارت شارژ خواستين در خدمتيم www.Mosaken.com [گل]

انسان

[گل][گل]سلام...من و دوستم هستیم انشاا.. همیشه

touska

زمــ‗__‗ـآن هیــ‗__‗ـچ בرבی را בوآ نکــ‗__‗ــرב .. ایـ‗__‗ـن مَــ‗__‗ــن بـ‗__‗ـوבҐ کـ‗__‗ـه به مـــ‗__‗ـرور زمــ‗__‗ـآن عـ‗__‗ــآבت کـ‗__‗ـرבҐ.. و بـآ ایـــ‗__‗ـن هـَـ‗__‗ـمه، چهـ اجبــ‗__‗ـآر سخـتـ‗__‗ـی اســت،خــَنــ בه .. !! و بـآور کنیـــ‗__‗ـ ב .. که مـَــ‗__‗ــن خوشحـالــَـ‗__‗ـم .

HASSANBMW

سلام وبلاگ بسیار عالی داری! خصوصا اون عکس تیتر وبلاگت،جالب بود! فقط اگه تونستی اون زکات رو که نه نوشتی از لحاظ املایی صحیحش کن که یه بار کسی بیخود بهت گیر نده! ممنون! اگه دوست داشتی به وب من هم بیا!!!

به لحظه های من بیا...

وقتی دیدم درشکه را اسب میكشد و انعام را درشكه چی میبرد و به چشمان اسب چشم بند زده، بر دهانش پوزبند تا كم ببیند و کم بخورد و دم نزند! همه چیز را فهمیدم... تداعی تراژدی غم انگیز زندگی فلاکت بار مردم نگون بختی که روی گنج نشسته اند ولی از جهل و فقر و بدبختی رنج میبرند! "صادق هدایت"

نارگیله

بسیــــــــــــــــــــــــــــــــار عالی بود[تایید]